خدمات نظافتی شرکت ارمغان

شرکت خدماتی نظافتی ارمغان بر این اعتقاد است که در زمینه نظافت،چه نظافت منزل ، نظافت ادارات، مجتمع ها و غیره برای انتخاب نظافتچی آقا یا خانم کارفرمایان عزیز صاحب اختیار هستند و از نظر ما هیچ محدودیتی ندارد.عموما برای نظافت منزل مشتریان ما نظافتچی خانم را ترجیح می دهند اما در مورد ادارات، شرکت ها و مجتمع ها نظافتچی آقا را در اولویت می گذارند.در عین حال از لحاظ کیفیت کار و تعهد تمام نظافتچیان خدمات نظافت ارمغان در یک سطح هستند. چون از طرف شرکت قبل از استخدام دوره آموزشی شرکت می کنند.

ویژگی های نیروی نظافتی خدماتی ارمغان

1-برخورد حرفه ای با کارفرما

2-رعایت سکوت تا حد امکان در محیط کار

3-پرهیز از مطرح کردن پرسش های بیجا و غیر مرتبط با کار

4-توجه دقیق به خواسته های کارفرما و اجرای آن

5-عدم تردد و رفت و آمدهای بیجا در محیط کار

6-امانت داری مادی و معنوی

7-پرهیز از درگیری های لفظی با کارفرما

کلمه نظافت چی از قدیم به افرادی گفته می شد که وظیفه نظافت یک محدوده خاص را با توجه به درخواست مشتری بر عهده داشتند.اگر این محدوده منزل بود با یک نظافتچی منزل سر و کار داشتیم.معمولا کارهای نظافتی بین آقایان و خانم ها تقسیم می شود.به عنوان مثال برای نظافت نمای ساختمان مسکونی یا اداری از نظافتچی آقا استفاده می شود و نظافت منزل بر عهده نظافتچی خانم می باشد.

شرکت ارمغان خدمات نظافت در اهواز این افتخار را دارد

با بهره گیری از مدیریت با سابقه و کارکنانی مجرب و متعهد در زمینه نظافت منازل، نظافت مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری ، نظافت محل کار، نظافت راه پله( نرده ها، کلید و پریز، درب ها، پارکینگ و مشاعات دیگر  و ...) نظافت فرش و مبل، خدمات خشکشویی، نماشویی، شستشوی پرده، دیوار شویی و کف شویی، نظافتچی دائم خانم و آقا، اعزام سرایدار و نگهبان، اسباب کشی و کمک در بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل، انجام نظافت ساختمان ها و پروژه های نوساز به صورت قنتراتی

به منظور استفاده بهتر از این سرویس لطفا هرچه زودتر اقدام به رزرو از طریق تلگرام اینستاگرام و یا شماره تلفن های ثابت شرکت خدماتی نظافتی ارمغان اقدام نمایید.

نظافت منزل در اهواز

نظافت منزل در اهواز بدون شک یک کار پر زحمت است و زمان زیادی را هم شامل میشود. انجام این کار به تنهایی ممکن است در زندگی کاری بی قرار و شلوغی که وجود دارد همیشه امکان پذیر نباشد.

نیرو های نظافت منزل در اهواز پس از جذب اولیه نیرو های جدید چندین جلسه آموزشی و توجیهی طی کرده و پس از حضور در کنار نیرو های با تجربه و چندین کار به صورت آزمایشی با توجه به عملکرد و تخصص به کار گمارده می شوند.

اعزام نیرو برای نظافت منزل در اسرع وقت و با توجه به درخواست مشتری صورت می پذیرد.

با تماس با ما میتوانید برای هر تاریخی نیرو برای نظافت منزل خود رزرو نمایید.اعزام نیرو به کلیه نقاط اهواز امکان پذیر است.

نظافت راهپله و مشاعات در اهواز

اولین جایی که به محض ورود به ساختمان دیده می شود راهپله و مشاعات است بنابر این نظافت راهپله و مشاعات ساختمان بسیار ضروری است که نباید آن را نادیده گرفت.عدم نظافت راه پله و مشاعات نشانه بی نظمی و عدم آرامش در مجتمع و ساختمان می باشد، بنابر این نظافت راه پله و مشاعات باید بسیار جدی گرفته شود.

برای سهولت در نظافت ساختمان بهتر است با شرکت خدماتی ما برای نظافت راهپله و مشاعات در اهواز قرارداد ببندید تا بتوانید طبق زمانبندی دلخواه و در موارد نیاز از نیروی خدماتی آموزش دیده و پرسنل زحمتکش و تلاشگر شرکت ما استفاده کنید.

حتما دقت کنید نیروی خدماتی را از شرکت معتبر و با سابقه خوبی انتخاب کنید.شرکت خدمات نظافتی ارمغان از کارگر های حرفه ای و ضمانت شده استفاده می کند و می توانند در زمان انتخابی مدیر ساختمان، نیروی خدماتی زن یا مرد را در محل بفرستد.

ترتیب کار ها در نظافت راه پله و مشاعات در اهواز

تمیز کردن شیشه ها

نظافت راه پله ها از بالا به پایین

تمیز کردن نرده ها و آسانسور (شیشه، کف دیوار)

جارو، شستشو و خشک کردن حیاط و پارکینگ ها

تمیز کردن درب ورودی، درب پارکینگ ها و آیفون

نظافت فرش و مبل در اهواز

نظافت فرش و مبل در اهواز یکی از دغدغه های خانواده ها می باشد.با توجه به مشغله بالای افراد و کمبود زمان استفاده از روش های سنتی و دستی بسیار دشوار و زمان بر می باشد.

در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت می تواند گزینه ای راه گشا و موثر در فرآیند خانه تکانی باشد.

شستشو و نظافت فرش و موکت ها

از دیر باز تاکنون فرش و موکت جایگاه ویژه ای در زندگی و دکوراسیون داخلی داشته است، فرش ها و موکت ها نیز همانند دیگر وسایل خانه با گذشت زمان چرک و کثیف شده جلوه و زیبایی منازل را تحت تاثیر قرار می دهند. در چنین شرایطی توصیه شرکت ما استفاده از دستگاه مکانیزه ای می باشد که به شکل خاص و تخصصی برای شستشوی فرش و موکت طراحی شده است.

اساس عملکرد دستگاه فرش و  موکت شویی

دستگاه فرش و موکت شویی به منظور شستشوی با کیفیت مجهز به سیستم آب پاش، مواد شوینده، برس غلطکی، مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و همچنین سامانه مکش می باشد.الیاف برس این دستگاه با نفوذ در بین الیاف فرش و موکت تمام  آلاینده ها را شستشو داده و نظافت می کند.

شستشوی مبل و صندلی

شستشو و نظافت مبلمان و صندلی ها از دیگر کارهای دشوار و زمانبر در فرآیند خانه تکانی میباشد که به واسطه نوع و مدل، امکان شستشو و نظافت آنها با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد.پیشنهاد شرکت خدماتی ارمغان برای حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح صندلی و مبلمان استفاده از دستگاه مبل شوی میباشد

نظافت مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری در اهواز

با توجه به متحول شدن سبک زندگی نظافت منزل به صورت یک حرفه درآمده و مهارت خاص برای این امر میطلبد و بسیاری از افراد جامعه برای امور نظافت خود نیروی حرفه ای به کار میگیرند.

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان انتخاب نیروی نظافتی قابل اطمینان است که مجموعه خدمات نظافتی ارمغان برای رفع این دغدغه مهم برای استخدام نیرو های خود اقدامات ذیل را انجام میدهد:

1-مصاحبه چند مرحله ای

2-بررسی عدم سابقه اعتیاد و سوء پیشینه

3-دریافت آدرس و شماره تلفن محل زندگی و بررسی دقیق آن

4-مدارک هویتی و ضمانتی

5-آدرس و شماره تلفن سه نفر معرف و ضامن معتبر

یکی دیگر از موارد مهم برای استخدام در شرکت نظافتی ارمغان اخلاق می باشد که همواره سعی ما جذب نیرو های با اخلاق و انظباط بوده است و همواره موفق بوده ایم و در راستای بهبود این امر آموزش های لازم در زمینه مشتری مداری، الگو های رفتار اداری و آداب و معاشرت به نیروهای خود داده می شود.

شما می توانید با تماس با یکی از شماره های ما به نزدیکترین شعبه متصل شوید و نیروی نظافتی آقا یا خانم را به خدمت بگیرید.

مزایای استفاده از دستگاه های مکانیزه در خانه

1-کاهش زمان برای شستشو

2-کاهش زمان برای خشک شدن

3-ارتقاء کیفیت نظافت و نکته مهم کاهش مصرف منابع از مهمترین ویژگی های استفاده از سامانه مکانیزه نظافت میباشد.

نظافت فضای اداری در اهواز

انسان سرشتی دارد که دوستار پاکیزگی و آراستگی است.نظافت فضای اداری و محیط کار باعث ایجاد انگیزه و بهره وری در انسان می شود به همین دلیل سازمان ها و اداره ها به نظافت فضای اداری که حداقل یک سوم عمر خود را در آن سپری می کنند اهمیت ویژه ای قائل هستند.

نظافت محل کار مزایای بسیاری دارد از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک محل کار تمیز در دید اول یک تصویر حرفه ای، کارآمد و منظم از شما به مشتریان می دهد.

ظهر محل کار یکی از عناصر اصلی است که یک حرفه را از رقبا متمایز میکند و برای آن ارزش مضاعف ایجاد میکند.

بین محیط کار تمیز و آراسته و کارکرد کارکنان رابطه مستقیمی وجود دارد

چرا نظافت فضای اداره خود را به نیرو های بیرون بسپاریم:

تمرکز و بهره وری بالا در کار اصلی

ممکن است شرکت های کوچک و یا متوسط برای نظافت محل کار خود از کارکنان اداری خود استفاده کنند که این کار باعث می شود تمرکز کارکنان از کار اصلی خود گرفته شود و همچنین در کار خود احساس عدم ارزشمندی کنند و در نهایت منجر به کاهش بهره وری کارکنان شود.

کاهش هزینه

در اکثر شرکت های کوچک نظافت روزانه ضروری نیست بنابر این شرکت خدمات نظافتی ارمغان متناسب با نیاز شما به صورت چند روز در هفته، هفتگی، ده روز یکبار و یا ماهانه نظافتچی اعزام میکند. بنابر این نیاز به استخدام نیروی ثابت نیست.

چرا نظافت شرکت خود را به شرکت خدمات نظافتی ارمغان بسپارید؟

1-سابقه بالا

2-نیروی نظافتی با اخلاق

3-نیروی نظافتی وقت شناس

4-نیروی نظافتی قابل اعتماد

برای نظافت محیط اداره در اهواز و یا نظافت فضای اداری در تهران میتوانید از طریق شماره های موجود و یا از طریق فرم ثبت درخواست اقدام نمایید.

دی ان ان