نظافت فرش و مبل

نظافت فرش و مبل در اهواز یکی از دغدغه های خانواده ها می باشد.با توجه به مشغله بالای افراد و کمبود زمان استفاده از روش های سنتی و دستی بسیار دشوار و زمان بر می باشد.

در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت می تواند گزینه ای راه گشا و موثر در فرآیند خانه تکانی باشد.

شستشو و نظافت فرش و موکت ها

از دیر باز تاکنون فرش و موکت جایگاه ویژه ای در زندگی و دکوراسیون داخلی داشته است، فرش ها و موکت ها نیز همانند دیگر وسایل خانه با گذشت زمان چرک و کثیف شده جلوه و زیبایی منازل را تحت تاثیر قرار می دهند. در چنین شرایطی توصیه شرکت ما استفاده از دستگاه مکانیزه ای می باشد که به شکل خاص و تخصصی برای شستشوی فرش و موکت طراحی شده است.

اساس عملکرد دستگاه فرش و  موکت شویی

دستگاه فرش و موکت شویی به منظور شستشوی با کیفیت مجهز به سیستم آب پاش، مواد شوینده، برس غلطکی، مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و همچنین سامانه مکش می باشد.الیاف برس این دستگاه با نفوذ در بین الیاف فرش و موکت تمام  آلاینده ها را شستشو داده و نظافت می کند.

شستشوی مبل و صندلی

شستشو و نظافت مبلمان و صندلی ها از دیگر کارهای دشوار و زمانبر در فرآیند خانه تکانی میباشد که به واسطه نوع و مدل، امکان شستشو و نظافت آنها با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد.پیشنهاد شرکت خدماتی ارمغان برای حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح صندلی و مبلمان استفاده از دستگاه مبل شوی میباشد

رزرو آنلاین خدمات

برای رزرو آنلاین این خدمت روی رزرو کلیک نمایید

دی ان ان