پخش تراکت، پوستر و ...

پخش تراکت

یکی از راه های مرسوم تبلیغات در ایران چاپ و پخش تراکت می باشد.

برای اینکه بازدهی کسب و کار خود را بالا ببرید تبلیغات راه بسیار موثری می باشد.

 

چرا شرکت های بزرگ به تبلیغات نیاز دارند؟

تمام شرکت های بزرگ دنیا با وجود داشتن محبوبیت فراوان در میان مردم و حتی کشور های دیگر هیچوقت از تبلیغ محصولات و خدمات خود قافل نمی شوند.

برای مثال می توان شرکت های آدیداس در گروه کسب و کار ورزشی و سامسونگ را در تولید گوشی های موبایل نام برد.

شاید تصور شما بر این است که سامسونگ برای رقابت با آیفون دست به تبلیغات گسترده زده است.اما این طور نیست.

 

تراکت تبلیغاتی چیست؟

زمانی که شما محصول یا خدماتی با ویژگی های جدید و منحصر به فرد دارید بدون تبلیغات نمیتوانید به رویا های خود نزدیک شوید.

برای فروش عالی، ارائه عالی بسیار مهم می باشد و یا زمانی که محصول خود را معرفی نکنند هیچ کس از کالای شما و ویژگی های جالب کالای شما اطلاعی نخواهد داشت.

 

بهترین روش های پخش تراکت

در حال حاضر روش های پخش تراکت متفاوتی وجود دارند که در میان عوموم با روش های متداول ساخته می شود...

 

از بخش تراکت تا تبلیغات تلویزیونی

از زمان های قدیم تا به امروز روش های متعددی برای معرفی محصولات به وجود آمده است

از پخش کردن تراکت توسط تراکت پخش کن ها تا پر بیننده ترین اختراع انسان یعنی تلویزیون راه های هستند برای معرفی چیز هایی که می توانند زندگی انسان را عوض کنند.

 

مزایای استفاده از تراکت تبلیغاتی

از مزایای استفاده از تراکت تبلیغاتی می توان به هزینه بسیار پایین آن نسبت به دیگر روش ها اشاره کرد شاید شما نیز کسب و کار پویایی را راه اندازی کرده اید و در ابتدا سرمایه محدودی دارید میتوانید از روش پخش عمده تراکت برای کسب و کار خود استفاده کنید.

 

همین گونه نیازی نیست که تراکت یک باشگاه بدن سازی دست سالمندان با کودکان داده شود و یا تراکت مخصوص سالن آرایشی مخصوص بانوان به کودکان داده شود.

توجه به پخش و این که به چه اشخاصی داده شود بسیار مهم است اگر توجه نشود در واقع تراکت های شما دور ریخته شده است زیرا به دست مشتریان شما نرسیده است.

روش دیگر پخش تراکت پست کردن درب منزل است. به اینگونه که یک محله یا یک منطقه توسط صاحب تراکت مشخص می شود و تراکت پخش کن در محله و منطقه تراکت ها را به داخل منازل می اندازد .خیلی مهم است که تراکت ها در محلی پخش شود که مشتریان شما در آنجا هستند.

مثلا اگر یک رستوران دارید مشتریان شما در محدوده ایهستن که نزدیک به شما هستند و اگر تراکت ها در محله و منطقه ای پخش شود که به شما دور است ممکن است که مردم رستوران نیایند به خاطر دوری مسافت.چون در شهر بزرگ  اهواز دوری مسافت یعنی ماندن در ترافیک و پیدا نکردن پارک برای ماشین.

بنابر این مهم است که تراکت های شما در چه منطقه ای پخش شود که به دست مشتریان شما برسد و دور ریز نشود.

روش دیگر چسباندن تراکت است این روش هم خیلی خوب است زیرا تراکت جلوی چشم مشتری است و هم این که اگر به آن نیاز داشت خیلی راحت می تواند از روی دیوار بردارد زیرا با چسب کاغذی چسبیده شده است و هم این که تمیز است .زیرا تراکتی که به داخل منزل انداخته می شود ممکن است که به هر علتی کثیف شوند و کسی که به آن تراکت نیاز هم داشته باشد آن را بر ندارد.

بهترین روش پخش تراکت پخش ترکیبی تراکت است به این گونه که نیمی از تراکت ها به داخل منزل انداخته شود و نیم دیگر چسبانده شود و اگر تراکت ها در تیراژ بالا چاپ شده باشد تیم دیگر هم به عابرین پیاده داده شود و تعدادی هم زیر برف پاک کن ماشین های پارک شده گذاشته شود در این روش ترکیبی تقریبا کل منطقه پوشش داده می شود و هر کسی که نیاز به حرفه شما داشته باشد با دیدن تراکت مشتری شما می شود.

 

شرکت پخش تراکت ارمغان دارای تراکت پخش کن حرفه ای و مجرب و با وجدان کاری بالا می باشد که شما بدون هیچگونه نگرانی تراکت های خود را به این شرکت بسپارید و نگران آن نباشید که تراکت های شما حتما به دست مشتریانتان خواهد رسید .پخش تراکت در سراسر اهواز .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی لازم با شرکت تبلیغاتی ارمغان تراکتی تماس حاصل فرمایید.

 

تراکت های تبلیغاتی با توجه به کسب و کار ها دارای انواع متعددی می باشد که در زیر به معرفی هر یک از آنها می پردازیم.

تراکت آرایشگاهی

تراکت شرکتی

تراکت باشگاهی

تراکت فست فود

تراکت رستوران

تراکت شرکت بیمه

تراکت آموزشگاه زبان

تراکت شیرینی فروشی

تراکت دوربین مدار بسته

 

انواع جنس تراکت های تبلیغاتی

جنس تراکت های تبلیغاتی تفاوت های زیادی دارند. این تفاوت ها می تواند در سایز کاغذ، نوع کاغذ، جنس کاغذ، رنگ کاغذ و ... باشد که در زیر به معرفی برخی از آنها می پردازیم

تراکت ریسو

تراکت چسبی

تراکت سیاه و سفید

تراکت آ5

تراکت کلاسه دورو

تراکت آ4

نمونه تراکت رنگی و سیاه و سفید می باشد.

رزرو آنلاین خدمات

برای رزرو آنلاین خدمت روی رزرو کلیک نمایید

دی ان ان