معرفی شرکت خدماتی نظافتی ارمغان

شرکت خدماتی و نظافتی در سال 1388 با اسامی گوناگون و مدیریت های با تجربه فعالیت خود را در زمینه خدمت رسانی به همشهریان خود شروع کرده و موفق به دریافت گواهی نامه صلاحیت از وزارت کار و همچنین عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان و شرکت های خدماتی پرستاری شده است و توانسته است در طی این 10 سال مشتریان زیادی را در زمینه جذب کند.

این شرکت پیشرو در ارائه خدمات تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت ها، اداره ها، نهاد ها، بیمارستان ها، مجتمع ها(مسکونی، تجاری، اداری) و منازل در زمینه خدمات عمومی( نگهبان، سرایدار، ابدارچی، نگهداری کودک و سالمند) با تکیه بر کارکنان متعهد و نوآور همواره نسبت به توسعه کیفی و کمی خدمات اقدام نموده است تا بدین وسیله در کسب و کار خود به موقعیت رسیده و منافع تمامی ذینفعان را تامین نماید.

پیام مدیریت:

در راستای اهداف و برنامه های این شرکت همیشه در نظر داشته به برندی معتبر در حوزه فعالیت خود تبدیل شود که این امر با مدیریت حساس و پر تلاش این مجموعه و همراهی شما مشتریان گرامی میسر شده است. شرکت خدمات نظافت و پرستاری ارمغان به شما عزیزان تضمین می دهد اگر پرسنل و کارگران شرکت به امتیاز مورد نظر دست پیدا نکنند از مجموعه خارج خواهند شد و نظافتچی جدید جایگزین خواهد شد.

توصیه شرکت خدمات نظافت ارمغان

همشهریان محترم اهوازی لطفا مد نظر داشته باشید عده ای از عزیزان برای بار اول از شرکت های خدماتی اقدام به اخذ نیروی نظافتچی می کنند و به درخواست کارگر نظافتچی و یا عدم آگاهی مشتری اقدام به اخذ شماره همراه کارگر میکنند تا بدون اطلاع شرکت خدماتی مستقیماً با خود کارگر تماس بگیرند.

در نظر داشته باشید که کارگران شرکت خدمات نظافت ارمغان به صورت روزمزد هستند و استخدام رسمی نمی باشند.لذا ممکن است به هر دلیلی اخراج و یا اقدام به اخذ مدرک هویتی خود از شرکت نمایند.در این صورت شما با ارتباط گرفتن مستقیم با کارگر خدماتی بدون اطلاع شرکت در معرض خطر های متعدد و گاه جبران ناپذیری خواهید بود، لذا صمیمانه از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت اصرار کارگر خدماتی بدون اطلاع شرکت هرگز اقدام به اخذ نیروی نظافتچی و خدماتی نکنید.

چرا شرکت خدمات ارمغان

پشتیبانی 24 ساعته

مرکز تماس پشتیبانی ارمغان، همواره آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی مشتریان است و به روش های گوناگون، آنلاین و حضوری و تلفنی در صورت بروز هرگونه مشکل در کنار شماست.

 

چرا باید به ما اعتماد کنید؟

تضمین بهترین خدمات

پرسنل قابل اعتماد

10 سال سابقه درخشان

اعزام نیرو کار مجرب و متخصص

در زمان استخدام پرسنل، سعی ما در این است که فرد مورد نظر از هر نظر معیار های مدنظر شرکت را دارا باشد و به بهترین شکل ممکن به مشتری خدمات خود را ارائه نماید.

تضمین بهترین خدمات

در صورت عدم رضایت نسبت به نتیجه کار یا کم کاری نفر قبلی، بدون هیچ هزینه اضافی مجدد نظافت می شود.

دی ان ان